Son zamanlarda kapalı mekanlarda ışık geçirgen doku üzerine üç boyutlu formlara uygulanabiliyor.
Diğer taraftan, verilecek herhangi bir görselinde baskı mümkün. Baskılı olarak kullanılan gergi tavan sistemleri mekanınıza ekstra görsellik kazandırmaktadır.

3D germe tavanlar

3D germe tavanlar modern teknolojiye ve ideal tasarıma sahip bir üründür.3D gergi tavanlar 3D teknolojisi inşaat sektöründe olağanüstü olanaklar açtı.Modern iç mimarinin ayrılmaz bir parçasına dönüşmüş 3D teknolojisi her kes tarafından çok beğenilmektedir.

Önceleri 3D tasarım kamu kurumlarında-iş alanları,alışveriş mezrkezlerinde,kulübves.bu gibi yerlerde daha çok kullanılırmış. Eşsiz 3D tasarım oda stilini inanılmaz derecede değişir ve ideal bir ortam yaratmanıza yardımcı olur.

3D gergi tavanların eşsiz fırsatları:

Tasarım nasıl olacağı tabi ki de müşterinin isteğine bağlı bir konudur.Burda her şey müşteriye bağlı.Örneğin:

  •  dalgalar,
  • çevreler
  • koni,
  • küpler
  • kemer,
  • kemerler,
  • üst üste gelme

Hatta  yardımcı hatta sütunlar, iç, ekipman veya iletişimin teknik öğeleri gizlemek için de kullanıla bilir.Modern teknoloji 3D tavan sayesinde herhangi bir konuda üç boyutlu görüntülerini oluşturulur.Üç boyutlu resim, sınırları olmayan eşsiz bir surround efektleri alanı sağlar,tavana canlı tavan effekti verir.3D sadece tavana değil aynı zamanda odaların duvarlarına da uygulanma özelliği vardır.Uygulatmak istediğiniz gergi tavan için   bizim kataloğumuzdan seçtiğiniz ya da kendi seçtiğiniz her hangi bir resimi de kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.3D tavan sayesinde unutmak istemediğiniz anların,secdiğiniz kişilerin,film karakterlerinin,hayvan ves.gibi görselleri çok rahatlıkla seçtiğiniz odanıza,ofisinize,evinizin her hangi bir köşesinde uygulata bilirsiniz.Ve aynı zamanda 3D teknolojisiyle mutfak dolablarını,masaları,banyo zeminlerini,tuvalet zeminlerini,tavanlarını kaplayabilirsiniz.Tamamen hijjenik olan ürün hiç bir şekilde sağlığa zarar vermez.Banyoda küflenme ,mantarlanma gibi yaşanabilecek durumları önler.Kesinlikle mantarlanmaz.Bu konuda çok rahat olabilirsiniz.Rahatlıkla temizlenir.Kimyasallardan etkilenmez.