Taşyünü Asma Tavan

Taşyünü Asma Tavan

Taşyünü asma tavan plakaları bağlayıcı kullanılarak mineral yünden yapılır. Asma tavan taşyünü panellerinin üretimi için perlit, doğal nişasta, geri dönüşümlü kağıt, geri dönüşümlü tavan döşemeleri ve kilden oluşan doğal bileşenler kullanılır. Taşyünü asma tavan ürünleri asbest içermez.Panellerin önemli bir kısmı geri dönüştürülmüş geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmıştır. Asma taşyünü tavan, önemli kullanım alanı ısı ve ses yalıtım olan, değişik bileşenler ve sıkıştırma oranları ile fazla gereksinime yanıt verebilen, diğer bir özelliği yanıcı olmayan bir yapı malzemesidir.
Taşyünü asma tavan plaka, temiz, akustik, ısı izolasyonu yangın ve nem direnç konularında farklı ümitleri uygun bir şekilde ve sonsuz yüzey seçenekleri ile karşılayabilmesi sayesinde tüketici tarafından talep edilir olmuştur.

Akustik ve ısı yalıtımı özellikleri için yüksek yoğunluklu panellerden üretilen taşyünü asma tavan levhaları sunmaktayız. Taşyünü asma tavan ayrıca tavan uygulamalarının gücünü de belirler. Bu yelpazeyi geniş bir dizi tasarım, doku ve spesifikasyonla sunuyoruz. Bizim tarafımızdan sunulan taşyünü tavan panelleri , yazılım ofisleri, parklar, okullar ve kolejler, alışveriş merkezleri, ofisler ve diğer çoklu alanlarda maksimum avantajlarla kullanılmaktadır. Bu özel alan, sinema salonları ve multiplex kompleksleri için de uygundur.
Taşyünü asma tavan Uygulama, temizlenmesi ve sökülmesi kolay ve hızlı olan taşyünü tavan ürünleri ışık yansıtma özelliği sayesinde aydınlatmaya da yardımcı olarak enerji verimliliği sağlar. Projeye göre doğru ürün seçilebilmesi için öncelikle teknik ve estetik anlamdaki beklentiler kararlaştırılması sonrasında önem sırasına göre uygun ürün seçilmelidir.

Binaların inşası, onarımı ya da modernizasyonu ile günümüzde sahipleri artık asma tavan vermeyi tercih ediyorlar. Bu popüler ve yaygın dekor seçeneği, her tür binada uygulanabilir. Üreticiler, inşaat pazarındaki asma tavan yapıları için geniş bir yelpazede çeşitli çözümler sunmaktadır. Çeşitli malzemeler mevcuttur. Bu, tasarımcıların ve yaratıcı ustaların hayal gücünün gelişmesini sağlar.

Tavan yapılarında en cesur fikirlerin farkına varmak için taş yünü tavanlara izin verilir. Bu, özellikle son yıllarda popüler olan özel bir malzeme türüdür. Taşyünü asma tavanlar özellikle çekicidir ve popülerliklerine katkıda bulunan mükemmel performans özelliklerine sahiptir.

Taşyünü asma tavan üretim teknolojisinin özellikleri

Taşyünü tavan çevre dostu bir malzemedir. Birçok bileşenden yapılırlar, ancak tüm bileşenler doğal kökenlidir. Üretim için:

 • kalker
 • bazalt,
 • diyabaz,
 • dolomit.

Bağlantılarının bir sonucu olarak, bileşenlerden elde edilen bir dizi pozitif özellik ile donatılmış özel bir mineral elyaf üretilir. Üründe:

 • dayanıklılık,
 • hidrofobisite,
 • Tamir ve dekorasyonda kullanılan yapı ve kaplama malzemelerinde kimyasal nötrlük,
 • yüksek ısı yalıtım özellikleri
 • Dinamik etkilere karşı özel direnç.

Asma tavanlar için mineral yün plakaların avantajları

Yukarıdaki bileşenlerin panelleri, üreticinin yüksek ses emilim özelliklerini garanti eden mineral yün levhalar oluşturmasına izin verir. Bu onları akustik olarak adlandırmanıza izin verir. Akustik özelliklere ek olarak, taşyünü asma tavanlar neme karşı yüksek direnç gösterir. Suya dayanıklıdırlar, yani plakaların yüzeyine su girdiğinde, anında kurur, kalıntı bırakmaz ve tavanların görünümünü bozmaz. Komşularınız sizi sele almayı seviyorsa, asma tavanlar için bu seçkin mineral yünü levhaların özelliğine dikkat etmelisiniz.

Tavan döşemesi üretiminde kullanılan taş madeni yünü, yangın güvenliği ile ilgili oldukça katı Türk standartlarını karşılamaktadır. Taşyünü asma tavanlar takarken, yüksek sıcaklığa dayanıklı bir kaplama elde edeceğiniz garanti edilir.

Modern taşyünü asma tavan döşemeleri pazarı, çok çeşitli renk ve tonlarla fethediyor. Böyle bir çeşitlilik tasarımcının imkanlarını genişletir. İç dekorasyondaki genel çözümlerle mükemmel uyum sağlayan tavan sistemini açıkça seçebilir. Odanın türü önemli değil.Özel ilgiyi haiz mineral yünü levhaların bir diğer önemli avantajı da montaj kolaylığıdır. Bir başka karakteristik de bu özelliktir – asma tavan teçhizatının verimliliği.

Taşyünü asma tavanlar herhangi bir iletişimi gizlemeye yardımcı olacaktır ve bu nedenle donatılmaları gereken yerlerde kullanılırlar:

 • havalandırma;
 • klima;
 • Yangın söndürme sistemleri vb.

Basit kurulum, sökme kolaylığı ve gizli haberleşmelerin bakımını gerektirir. Taşyünü asma tavanları seçtiğinizde, tavan arası alana ücretsiz erişim sağlayacağınız garanti edilir. Orada bulunan iletişim, asma tavanın elemanlarından birinin çıkarılmasıyla kısmen değiştirilebilir ya da tamamen monte edilebilir, sökülebilir, bakımı yapılabilir. Tüm tavan yapısını bile sökmek çok zaman almayacaktır.

Profesyoneller için taşyünü asma tavan ekipmanları sipariş edin

Taşyünü tavanlar bugünlerde oldukça yaygındır. Onların yardımı ile, yüksek ses emici özelliklerin güvence altına alınmasının gerekli olduğu yerlerde, herkese açık ve başka amaçlarla odalar düzenliyorlar. Özel hizmetlerin temsilcileri, konferans odalarının sahipleri ve tam gizliliğin sağlanmasının gerekli olduğu toplantı odaları tarafından sevilirler. Sesler ayrıca arka taraftan da geçmiyor, bu nedenle taşyünü asma tavanlar gürültülü alışveriş merkezleri, su parkları, havuzlar vb. İçin mükemmel bir çözümdür.

Tesisinizi donatmak için geniş bir çözüm yelpazesi sunuyoruz. Bunlar, pazar liderlerinin taşyünü tavanları dahil olmak üzere çeşitli asma tavan sistemleridir. Asma tavan taşyünü tercih ederek, kendinize bir dizi soruna bir çözüm sunarsınız. Estetik, ekonomik, operasyonel özelliklerin en iyi kombinasyonudur. Taşyünü asma tavan döşemelerinde hepsi en yüksek seviyededir.

seçin:

 • yanmazlık,
 • yüksek ses yalıtımı yetenekleri,
 • buhar geçirgenliği
 • su geçirmez
 • deformasyona karşı direnç,
 • yüksek derecede ısı yalıtımı,
 • mükemmel çevre dostu.

Taşyünü asma tavan levhaları kullanarak tavan montajı ile ilgili tüm sorularınız için bizimle iletişime geçin; herhangi bir odanın gerçek bir dekorasyonu olacak, çok yönlülüklerini, pratikliklerini, verimliliklerini sunacaklar.

  × Whatsapp
  HÇ YAPI

  Dekorasyon aslında ihtiyaç olmaktan çok mevcut yaşam kalitesini daha üst seviyeye çıkarmak için yapılan bir uygulamadır. Tamamen insanların bulunduğu mekândan daha çok keyif alması ve o ortamın kendi tarzını yansıtan izler taşıması için yapılır. Taştan Dekorasyon olarak bu bağlamda deneyimli ekibimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

  ADRES

  Cumhuriyet Mh. Müftülük Cd. No:56/2 – Merkez/ADIYAMAN

  TEL

  0536 450 57 12

  EMAIL

  info@hcyapi.net