CNC Asma Tavan

CNC Asma Tavan Butik paneller isteğinize göre tasarlanabilen, fikrinize uygun tasarım çalışması ve proje üzerinden çalışmalar yapılabilmektedir. Ürünlerin standart bir kalınlık, boya, motif, olmadığı için teknik detaylar ve sormak istedikleriniz için satış danışmanlarımıza danışabilirsiniz. Genel olarak Clip-in sisteme uyarlanan bu paneller isteğe uygun olarak özel taşıyıcı sistemler veya diğer standart taşıyıcı sistemlere de uygulanabilmektedir. CNC Asma Tavan

HÇ Kardeşler Dekorasyon çatısı altında enerjisi yüksek ve tecrübeli kadromuzla farklı dekorasyon alanlarındaki son teknolojiye ayak uydurarak dekorasyon ihtiyaçlarınıza hesaplı ve düzenli çözümler bulmaya gayret ediyoruz. Adıyaman ilinde faaliyet gösteren firmamızın asıl amacı müşterilerin istekleri doğrultusunda kendi tecrübesini ve ekibin enerjisini kullanarak ortak paydada en iyiyi ortaya çıkarmak, vaat edilen sürede işini tamamlayarak sizlerin beğenisine sunmaktır.

Modern, şık ve dayanıklı bir asma tavan sistemine ihtiyacınız olduğunda rotanızı hemen genişletilmiş metal mesh asma tavan sistemlerine çevirebilirsiniz. Mimari açıdan son derece şık bir çözüm olan asma tavan sistemleri istenen her alanda kullanılabiliyor ve yüksek mukavemet özelliği sergiliyor. Işık ve hava geçirgenliği açısından mükemmel sonuçlar doğuran bu sistemler mekana değer katıyor.

Özellikle hastaneler, atölyeler, alışveriş merkezleri gibi geniş alanlarda rahatlıkla kullanılabilen genişletilmiş metal mesh asma tavan sistemleri farklı mesh aralığı seçeneklerini sunabiliyor. İhtiyaçlara ya da zevklere uygun tercihler yapılabilmesi için sizlere pek çok farklı modeli bir arada inceleme imkanı sunuyoruz. Tüm ürün modelleri sağlam ve güvenilirdir.

Yanmayan ve darbelere karşı dayanıklı olan bu sistemler son derece güçlü bir görsel etkiye sahip olmasıyla da benzerlerinden ayrılıyor. Aynı zamanda ses emici özelliği ve tavandaki elektrik tesisatını gizleme özelliği genişletilmiş metal mesh asma tavan sistemlerinin avantajları arasında yer alıyor. Ürünlerimizin tamamı kolay kurulum beklentisini de karşılamayı başarıyor.

  × Whatsapp
  HÇ YAPI

  Dekorasyon aslında ihtiyaç olmaktan çok mevcut yaşam kalitesini daha üst seviyeye çıkarmak için yapılan bir uygulamadır. Tamamen insanların bulunduğu mekândan daha çok keyif alması ve o ortamın kendi tarzını yansıtan izler taşıması için yapılır. Taştan Dekorasyon olarak bu bağlamda deneyimli ekibimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

  ADRES

  Cumhuriyet Mh. Müftülük Cd. No:56/2 – Merkez/ADIYAMAN

  TEL

  0536 450 57 12

  EMAIL

  info@hcyapi.net