Metal Asma Tavan

Metal asma tavan sistemleri, tavana baktığımızda ferah bir güzellik katarak uygulandıkları mekanları sağlamlıkla ve güzel bir görsel tasarımla sunar. Metal asma tavan ofislerde, otellerde, havaalanlarında, metrolarda, hastanelerde, alışveriş merkezlerinde, yüzme havuzlarında, restaurantlarda, spor merkezlerinde, bankalarda çok sık metal asma tavan kullanılmaktadır.

Metal asma tavan çabuk montajı ve tavan arasına müdahale imkanı ile tavan boşluğuna hızlı ve kolay erişim avantaj sağlar. Özellikle  metal asma tavanlar da üzerinde taş yünü ya da cam yünü serilerek oluşturulan delikli metal asma tavan sistemi, ortamın akustik konforuna katkı sağlar.
Metal asma tavan temizlenebilme ve silinebilme özelliği sayesinde ıslak alanlarda yaygın olarak kullanılır. Farklı türde metal asma tavan tipleri, fonksiyonellik, görünüm ve malzeme kalitesi noktalarında birbirinden ayrılır.

Sonsuz olanaklar ile birlikte klasik tasarım. Basit ve uygun maliyetli ticari metal tavan sistemleri. Yerleştirin / Yerleştirin metal tavan döşemeleri, farklı ebat ve kenar seçeneklerine sahip klasik tavan çözümleri ve standart özelliklerle uyumluluk sunar. Bu, bir projeye metal tavan eklemek için basit ve ekonomik bir yoldur.

Metal Panel

Bu sistemin temel özelliği kurulum kolaylığıdır. Bu metal tavan döşemelerinin yararı alet veya bağlantı elemanı
gerektirmez ve plenum alanına kolay erişim sağlar. Metal asma tavanlar genel olarak tavanda yer edinen bir ekip tesisatlar, elektrik hatları (kanallar, tavalar vs.) şeklinde tavanda karma karışık bir görüntüye sebebiyet veren elemanların gizlenmesi ve tavanın daha dekoratif görünmesini sağlamak amacıyla ortaya çıkmıştır. Asma tavan uygulaması türkiye’de konutlarda çok sık uygulanmıyor olsa da ofislerde ve kamu dairelerinin neredeyse hepsinda kullanılan bir uygulama haline gelmiştir. Uygulama meydana getirilen mekana ferahlık, görsellik, sağlamlık katar ve ortamın akustik konforunu sağlar.

Özellikleri

 • Yerleştirme ve Yerleştirme Panelleri geleneksel T-24 sistemlerine kurulacak şekilde tasarlanmıştır
 • Metal Panelller standart olarak çeliktir (0,5 mm), diğer malzemeler talep üzerine temin edilebilir
 • Düzenli erişimin gerekli olduğu durumlar için ideal
 • Karoların kolay temizliği ve bakımı
 • Panellerin iç kısımlarına yapıştırılmış akustik kaplamalı delikli paneller kullanarak optimum akustik kontrol
 • Karoların, servislerin ve aydınlatmanın kolayca yeniden konumlandırılmasını sağlayan sistemin tam uyarlanabilirliği

 

  × Whatsapp
  HÇ YAPI

  Dekorasyon aslında ihtiyaç olmaktan çok mevcut yaşam kalitesini daha üst seviyeye çıkarmak için yapılan bir uygulamadır. Tamamen insanların bulunduğu mekândan daha çok keyif alması ve o ortamın kendi tarzını yansıtan izler taşıması için yapılır. Taştan Dekorasyon olarak bu bağlamda deneyimli ekibimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

  ADRES

  Cumhuriyet Mh. Müftülük Cd. No:56/2 – Merkez/ADIYAMAN

  TEL

  0536 450 57 12

  EMAIL

  info@hcyapi.net